Производи
Чистач цеви индустријских бојлера
1. Цена:&4200-4300 УСД
2.Повер:3000В
3. Брзина четкице:0-2800о/мин (подесиво)
4. Функција: Велика снага за чишћење блокираних цеви
5. Две осовине раде заједно, двострука ефикасност
6. Обртни момент је подесив.
Funkcija
КТ{0}}
Машина за чишћење цеви индустријских бојлера је применљива за све врсте чишћења цеви. Опсег чишћења обухвата предгрејаче ваздуха, кондензаторе, хладњаке за гас, топлотне цеви измењивача и друге индустријске блокиране цеви.
Производни параметар
| Чистач цеви индустријских бојлера | |
| Волтажа | 380В/50Хз |
| Напајање | 3000W |
| Брзина четкице | 0-2800о/мин (подешавање) |
| Тежина контролне јединице | 15КГС |
| Тежина главне јединице | 80КГС |
| Димензија контролне јединице | 450мм*320мм*260мм |
| Димензија главне јединице | 660мм*420мм*400мм |
| Применљив пречник цеви | 6.35-800мм |
| Функција | Може очистити зачепљене цеви |
Производне карактеристике





Пакет и достава


Цертификати

Popularne oznake: индустријски чистач цеви за бојлере, Кина, фабрика, цена, јефтино, лифа, роточетка, Теиннова, гоодваи
Можда ти се такође свиђа
Pošalji upit



