Производи
Машина за чишћење ваздушних канала
1.Цена:950-$980
Напајање: 550В
2. Брзина четке:0-1400подешавање обртаја у минути
3. Применљиви пречник канала:50-800мм
Funkcija

КТ{0}}
Преносна машина за чишћење ваздушних канала се широко користи за комерцијално чишћење ваздушних канала и за чишћење стамбених ваздушних канала. Са великом брзином чишћења четком са подешавањем 0-1400о/мин. Обично раде заједно са усисивачима велике снаге, врше темељно чишћење унутар канала.

①Главна јединица ② Осовина (15м стандард) ③Четка (опција величине 4 комада) ④Даљински управљач ⑤Кабл за напајање
Продуцт Детаилс
| Машина за чишћење ваздушних канала | |
| Волтажа | 220В/50Хз |
| Снага | 550W |
| Брзина четкице | 0-1400подешавање обртаја/мин |
| Осовине | 15М (стандардно) |
| Четке | 4ком (величина опциона) |
| Тежина | 15КГ |
| Димензија | 440*240*320мм |
| Применљиви пречник канала | 50-1000 мм |
| Функција | Велика удаљеност за једно чишћење, погодне врсте канала |
Предност производње
●Преносиви дизајн лак за померање лак за употребу
●0-1400чишћење четке за подешавање обртаја/мин
●Дуга раздаљина чишћења (једно растојање чишћења достиже 30м)
●Применљиви различити канали. (Опсег пречника канала од Φ50-Φ1000 мм)
Буиер Реадинг
●Квар се јавља при нормалној употреби, обезбедићемо бесплатне услуге одржавања
Под следећим околностима, компанија ће одбити да обезбеди бесплатно одржавање.
①Оштећења проузрокована неправилним коришћењем, одржавањем и складиштењем од стране потрошача.
②Неуспешно инсталирање или коришћење према упутствима у упутству.
③ Током гарантног периода, или услед померања, пада изазваног грешком, огреботина оштећена машина.
● Приказане цене су само за референцу
①Ова цена је подложна променама у међународним курсевима.
②Јефтинија цена коју ћемо понудити ако купите велику количину.
Popularne oznake: Машина за чишћење ваздушних канала, Кина, фабрика, цена, јефтино, лифа, роточетка, Теиннова, гоодваи
Можда ти се такође свиђа
Pošalji upit



