Производи
Робот за чишћење ваздушних канала
1. применљиво за наизменичне канале 250-800мм
2. брзина трчања робота 0.3м/с
3. чишћење са 2800В велике снаге
4. брзина четке 500 о/мин
5. Способност усисавања 1180ЦФМ (2000м³/х)
6. шахт 15м
7. ХД камера и видео складиште
8. Цена: $4500-$3800
Funkcija
КТ-976 робот за чишћење ваздушних канала
Предности:
1. Обично су вентилациони канали прилагођени, са различитим ширинама и висинама. Наши роботи могу да чисте канале ширине више од 350 мм и висине од 250-800 мм, што задовољава већину дизајна канала на тржишту. У исто време пружамо прилагођену услугу ако је величина ваше цеви изван овог опсега.
2. Глава и дно робота су опремљени четкама за чишћење. Роботска рука се може произвољно подизати и спуштати. Смер хода робота се може подесити у било ком тренутку. Лако може проћи кроз колено и очистити унутрашњост цеви за 360 степени.
3. Усисни отвор и четка раде у исто време, сишући док мете, усисна снага достиже 1180цфм, а ефекат чишћења је на водећој позицији у истим производима.
4. Глава светле светлости и камера високе дефиниције чине ефекат чишћења јасно видљивим, а садржај камере се може преузети и чувати у било ком тренутку, тако да се рад и прихватање могу лако завршити.

Зашто одабрати нашег робота за чишћење канала?
Наши роботи за чишћење канала могу да досегну подручја која људи не могу, а наши роботи за камере могу да вам покажу скривене загађиваче у ХВАЦ каналима које људска визуелна инспекција не може да уради. Наш робот за чишћење канала може очистити најтеже доступне углове вашег канала, дајући вам супер чист и здрав ваздух који је немогућ било којим другим процесом чишћења. Не може се занемарити утицај лошег квалитета ваздуха у затвореном простору (ИАК) на здравље запослених и гостију.
Током наших година чишћења, пронашли смо најизненађујуће и незамисливе загађиваче, укључујући мртве птице, пацове, животињски измет, па чак и мртве псе, ове ваздушне канале! Користећи наш најсавременији робот за чишћење канала, успешно смо уклонили све смртоносне загађиваче из ХВАЦ цеви и дезинфиковали их како бисмо били безбедни и здрави. Наше камере све то снимају и ми вам то представљамо на снимање и коришћење.
ФАК:
К1. Можемо ли направити узорак наруџбе?
О: Да, наш МОК је 1 сет, добродошли да започнемо сарадњу
К2. Шта је са временом испоруке?
О: Потребно је 3-5 радних дана након постављања узорка, а 10-30 дана за масовну производњу. цена ваздушне доставе 1-2 недеља, цена доставе морем 1-2 месеци.
П3: Који је гарантни период производа?
О: Пружамо 1 годину гаранције за наше производе, са бесплатним деловима и доживотном техничком подршком
П4: Зашто користити наш робот за чишћење канала?
Дизајн колица, интелигентни даљински управљач, са функцијом вакуума, може да управља једна особа, уштедите ваше време и трошкове рада.
| Назив производа | Робот за чишћење ваздушних канала |
| Модел бр. | КТ{0}} |
| Снага | 2800w |
| Волтажа | 220-240опција в/110в/120в |
| Фреквенција | 50ХЗ/60ХЗ |
| Брзина четкице | 500 обртаја у минути подесиво без степена |
| Црево | 15m |
| Применљиви опсег канала | 250-800 мм |
| Способност усисавања | 1180ЦФМ (2000м³/х) |
| Камера | ХД |
| Брзина трчања робота | 0.3m/s |
Popularne oznake: робот за чишћење ваздушних канала, Кина, фабрика, цена, јефтино, лифа, роточетка, Теиннова, гоодваи
Можда ти се такође свиђа
Pošalji upit



