Производи
Funkcija
Карактеристике:
2000м3/х способност вакуума. 2 камере за роботско чишћење ваздушних канала Дуцт Цлеан
2 усисивача, двосмерни усисивач
2 усисивача раде истовремено
Двосмерни усисивач чини ваше канале чистијим
2 четке раде истовремено чишћење за Дуцт Цлеан Робот Аир Дуцт Цлеанинг
Роботска четка и четка за доњу траку чисте истовремено
Нема чишћења мртвих углова
ХД екран за роботско чишћење ваздушних канала
Јака ЛЕД светла за осветљавање сваког угла у каналима
1080П камера за ноћно гледање високе дефиниције
2800В велике снаге за роботско чишћење ваздушних канала
Велики мотор од чистог бакра, бржи и снажнији усисивач
Јака снага мотора, може се пењати и прелазити препреке
Спецификација
| Технички лист | |
| Модел бр. | КТ-976 Роботски чист канал за чишћење ваздушних канала |
| Име | Чишћење канала робота за чишћење ваздушних канала |
| Волтажа | 220-240V/110V |
| Снага | 2800W |
| Брзина четке | 500рпм |
| Способност усисавања | 2000m³/h |
| Камера | Са 2 камере за надзор |
| Црево | 50мм * 15м (може се прилагодити) |
| Применљиви опсег величина канала | 250-800 мм |
| Тежина за робота | 11кг |
| Тежина главне јединице | 43кг |
| Величина за робота | 650*310*160мм |
| Величина за главну јединицу | 480*500*700мм |
| Пакет | Извези стандардни пакет |
| Стандардна листа паковања | Главна јединица: 1 ком; Црево: 15м*1ком; Кабл: 15*1ком; Робот: 1 ком; Четка: 400 мм, 2 сета |
Фотографија производа


Наше услуге
1. Добро познавање различитих тржишта може задовољити посебне захтеве.
2. Прави произвођач са сопственом фабриком која се налази у Хефеи, Кина
3. Јак професионални технички тим осигурава производњу производа врхунског квалитета.
4. Специјални систем контроле трошкова обезбеђује најповољнију цену.
5. Богато искуство на опреми за чишћење канала.
Popularne oznake: дуцт цлеан робот за чишћење ваздушних канала, Кина, фабрика, цена, јефтино, лифа, ротобрусх, Теиннова, гоодваи
Можда ти се такође свиђа
Pošalji upit




