Производи
Машина за чишћење вентилације Вакуум за чишћење канала
Машина за негативан ваздух
Запремина ваздуха 4000м3/х
Цена: $2350-$2500
Модел: КТ-916
Funkcija
КТ-916 Машина за чишћење вентилације Вакум за чишћење канала је дизајниран за чишћење канала и савршено решава проблем да ручни приступ уском простору канала није савршен. Опрема за опште чишћење има малу снагу, беспомоћна је у прашњавим срединама и не може очистити мртви угао.
КТ-916 Машина за чишћење вентилације Вакум за чишћење канала се користи за чишћење неексплозивних и неуљаних округлих, правоугаоних, хоризонталних и вертикалних малих ваздушних канала пречника 0-500мм.
Спецификација
| Технички лист | |
| Модел бр. | КТ{0}} |
| Име | Усисивач за канале |
| Волтажа | 220-240V/110V |
| Снага | 2200W |
| Способност усисавања | 4000m3/h |
| Усисна удаљеност | 50 метара |
| Усисно црево | 80мм*5м |
| Применљива величина канала | 0-500 мм |
| Применљива висина плафона | 2.6-3.5m |
| Тежина | 88кг |
| Величина | 590*660*1025 мм |
| Пакет | Извези стандардни пакет |
| Стандардна листа паковања | Главна јединица: 1 ком; Црево: 1 ком; Носач и плоча 1 сет; Кеса за сакупљање прашине 3 ком |
Фотографија производа


ФАК
П: Можемо ли да користимо сопствени лого?
О: Да, можемо одштампати ваш приватни лого према вашем захтеву.
П: Колико паковања имате?
О: Подржавамо стандардни пакет за извоз. ОЕМ пакет је такође обезбеђен.
П: Можете ли направити наше паковање?
О: Да, само дајте дизајн пакета и ми ћемо произвести оно што желите. Такође имамо професионалног дизајнера који вам може помоћи да направите дизајн амбалаже.
П: Колико различитих врста производа производи ваша компанија?О: Сада углавном производимо врсте машина за чишћење ваздушних канала, машина за чишћење кухињских издувних гасова, чистача цеви итд.
П: Када могу добити цену?
О: Обично цитирамо у року од 8 сати након што добијемо ваш упит.
Popularne oznake: машина за чишћење вентилације вакуум за чишћење канала, Кина, фабрика, цена, јефтино, лифа, роточетка, Теиннова, гоодваи
Можда ти се такође свиђа
Pošalji upit

