Производи
Funkcija
Машина за чишћење канала за маст у ресторану
Снажна машина за обимне и захтевне апликације за чишћење канала за маст
Хемијске млазнице за прскање хемикалија за чишћење, топле воде и пене
Окно за чишћење домета 15 метара
За велике канале у распону од 50-1000 мм
Подесива брзина ротације четкице 0-1400 о/мин
Ручна контрола за рад и промену смера ротације четкица
Постављен на точак за лаку покретљивост машине за чишћење канала за маст у ресторану
Спецификација
Технички лист | |
| Модел бр. | КТ{0}} |
| Име | Машина за чишћење канала за маст у ресторану |
| Волтажа | 220-240V/110V |
| Снага | 1500W |
| Тренутни | 5A |
| Брзина четке | 0-1400о/мин, подесиво без степена |
| Црево | 22мм*15м (може се прилагодити) |
| Применљиви опсег канала | 100-800 мм |
| Тежина | 93кг |
| Величина | 1000*580*1000мм |
| Пакет | Извези стандардни пакет |
| Стандардна листа паковања | Главна јединица: 1 ком Црево: 1 ком Четка: 300/400/500/600 мм, 1 ком за сваку величину Усисна пумпа: 1ком Водоводна цев: 20м*1ком |
Фотографија производа


Наш сервис
1.Гаранција: једна година за главну машину.
2. Резервни делови: Већина наших резервних делова је компатибилна са међународним стандардом. Док, нудимо резервне делове током целе године по цени коштања за наше бивше клијенте.
3. Руковање и одржавање: Понудићемо вам детаљно упутство за употребу, осигуравајући да га можете савршено користити.
4. Онлине услуга: Ваше питање ће бити одговорено у року од 24 сата током радних дана.
Popularne oznake: Машина за чишћење канала од масти за ресторане, Кина, фабрика, цена, јефтино, лифа, роточетка, Теиннова, гоодваи
Можда ти се такође свиђа
Pošalji upit

