Производи
Funkcija
1. Параметар производа
| Технички лист | |
| Модел бр. | КТ{0}} |
| Име | Машина за чишћење цеви кондензатора хладњака |
| Волтажа | 220-240V/110V |
| Снага | 375W |
| Брзина четке | 0-1400о/мин, подесиво без степена |
| Флексибилна осовина | 6/8/10/12мм * 7,6м (може се прилагодити) |
| Тежина | 27.5КГ |
| Величина | 400*225*405мм |
| Пакет | Извези стандардни пакет |
| Применљиви пречник цеви | 6.35-25.4 мм |
| Стандардна листа паковања | Главна јединица: 1 ком Флексибилна осовина: 7,6 м * 2 ком Четкица: 10 ком Водоводна цев: 20м*1ком Ножни прекидач: 1 ком |
| Предности | 1.Двоструке контролне линије са једном резервном линијом 2. Дизајн точкова за преносиви 3. Вода улази директно на шахт да би се главна јединица заштитила од воде 4.Позитивна и негативна ротација 5. Четкање млазом воде 6.Ножни прекидач |


2. Опис производа
КТ-202 Машина за чишћење цеви кондензатора хладњака
КТ-202 Машина за чишћење цеви кондензатора хладњака је специјално развијена за чишћење цеви.
Обим подручја чишћења су кондензатори, хладњаци, испаривачи, измењивачи топлоте итд.
Глава четкице има велику брзину до 900 обртаја у минути. Истовремено, вода се убризгава из флексибилне осовине која може лакше очистити цеви.
ФАК
П: Да ли сте трговачка компанија или произвођач?
О: Ми смо фабрика.
П: Која је ваша услуга доставе?
О: Можемо да пружимо услуге за резервацију пловила, консолидацију робе, царинску декларацију, припрему докумената за отпрему и испоруку на велико у луци за отпрему.
П: Који је ваш рок испоруке?
О: Наш уобичајени рок испоруке је ФОБ Ксиамен. Такође прихватамо ЕКСВ, ЦФР, ЦИФ, ДДП, ДДУ итд. Понудићемо вам трошкове слања, а ви можете да изаберете онај који вам највише одговара и најефикаснији.
П: Која је твоја снага?
О: Производња и добар квалитет.
За производњу, покрива укупну површину од 1180 м² са грађевинском површином од 3800 м².
Popularne oznake: Машина за чишћење цеви хладњака кондензатора, Кина, фабрика, цена, јефтино, лифа, роточетка, Теиннова, гоодваи
Можда ти се такође свиђа
Pošalji upit



