Производи
Машина за чишћење цеви кондензатора
1. Цитат: УСД 1100-1200 по нуит.
2. Ротација унапред и уназад.
3.0-1400рпм подесива брзина четке.
4. Вода је улаз на шахту.
5. Пнеуматски прекидач педале.
6. Применљиви опсег цеви φ6.35-25.4мм.
7. Нанесите на цеви кондензатора, испаривача, расхладних уређаја, измењивача топлоте и тако даље.
Funkcija
Предности производње
1. КТ-202 Машина за чишћење цеви кондензатора је погодна за врсте бакарних цеви кондензатора.
2. Функција ротације унапред и уназад да би се избегло заглављивање.
3. Шкољка од нерђајућег челика 304, одвојива колица са точковима.
4. 0-1400рпм ротационо четкање са водом за прскање, ефикасније и темељније чишћење.
5. Најлонска четка са округлим врхом може бити ефикасније и безбедније за чишћење свих врста унутрашње прљавштине цеви.
6. Језгро флексибилне осовине од нерђајућег челика није лако зарђати и уклонити.
7. Најлонски омотач штити језгро осовине, чини га издржљивијим.
8. Ножни прекидач је погодан за употребу, заштита од цурења, преоптерећења и кратког споја.
Стандардна листа паковања
| Главна јединица | 1 ком |
| Фелкибле схафт | 7,6м*2ком (6/8/10/12мм за опцију) |
| Четка | 10ком (различите величине за опцију) |
| Водовод | 20м*1ком |
| Ножни прекидач | 1 ком |
| Кабл за напајање | 1 ком |
| Квачило | 2пцс |
Цасе Схов


Апликација

профил компаније
Анхуи Куаитонг је посвећен развоју домаћих и страних тржишта. Производи се извозе у 58 земаља и региона у свету. Производи су ЦЕ сертификовани и стекли су доследно признање и похвале наших купаца.

Зашто изабрати нас?
1. 12 година искуства у основној технологији производње машине за чишћење канала.
2. "Квалитет је наша култура", 100 посто гаранција квалитета.
3. Обећавамо да је наша цена најбоља под истим квалитетом.
4. Прихватите прилагођавање.
| Број модела и назив | КТ-202 Машина за чишћење цеви кондензатора |
Волтажа | 220В-240В/110В; 50Хз/60Хз |
| Снага | 550W |
| Тежина | 27,5 кг |
| Димензија | 400*225*405мм |
| Применљив опсег цеви | φ6.35-25.4мм |
Popularne oznake: машина за чишћење цеви кондензатора, Кина, фабрика, цена, јефтино, лифа, роточетка, Теиннова, гоодваи
Можда ти се такође свиђа
Pošalji upit



