Производи
Машина за чишћење кондензатора измењивача топлоте
Модел: КТ-202 машина за чишћење кондензатора измењивача топлоте
Цена: $950-$1100
Funkcija
1. Параметар производа
| Технички лист | |
| Модел бр. | КТ{0}} |
| Име | Машина за чишћење кондензатора измењивача топлоте |
| Волтажа | 220-240V/110V |
| Снага | 375W |
| Брзина четке | 0-1400о/мин, подесиво без степена |
| Флексибилна осовина | 6/8/10/12мм * 7,6м (може се прилагодити) |
| Тежина | 27.5КГ |
| Величина | 400*225*405мм |
| Пакет | Извези стандардни пакет |
| Применљиви пречник цеви | 6.35-25.4 мм |
| Стандардна листа паковања | Главна јединица: 1 ком Флексибилна осовина: 7,6 м * 2 ком Четкица: 10 ком Водоводна цев: 20м*1ком Ножни прекидач: 1 ком |
| Предности | 1. Двоструке контролне линије са једном резервном линијом 2. Дизајн точкова за преносиве 3. Вода улази директно на шахт да би се главна јединица заштитила од воде 4. Позитивна и негативна ротација 5. Четкање млазом воде |



2. Опис производа
Машина за чишћење кондензатора измењивача топлоте је специјално развијена за чишћење цеви кондензатора, хладњака, испаривача, измењивача топлоте итд.
Предности
1.Двоструке контролне линије са једном резервном линијом
2. Дизајн точкова за преносиви
3. Вода улази директно на шахт да би се главна јединица заштитила од воде
4.Позитивна и негативна ротација
5. Четкање млазом воде
Паковање и достава
Паковање: 1. један комад у једној дрвеној кутији
2. Одговарајућа количина за извозну кутију
3. Нема другог прибора за паковање у редовном
4. Доступно је паковање које захтева купац
Достава: ваздухом, морем или експресом
Време испоруке узорка: 1 ~ 7 дана
Време испоруке: око 1 ~ 7 дана након потврде детаља поруџбине и производње.
Popularne oznake: Машина за чишћење кондензатора измењивача топлоте, Кина, фабрика, цена, јефтино, лифа, роточетка, Теиннова, гоодваи
Можда ти се такође свиђа
Pošalji upit


