Производи
Чистач цеви измењивача топлоте
Чистач цеви измењивача топлоте
Модел: КТ-202
Цена: $950-$1200
Funkcija
Чистач цеви измењивача топлоте се користи за чишћење цеви и цеви у кондензатору, измењивачу топлоте, предгрејачу ваздуха, испаривачу, грејачу, расхладном уређају и тако даље. То чини цеви и цеви једноставним за чишћење уз рад једне особе. Погодни материјали цеви: бакар, нерђајући челик, ливено гвожђе, ПВЦ, графит и тако даље. Широко се користи у електранама, хемијским постројењима, фабрикама за прераду хране, фармацеутској фабрици, хотелској згради итд.
Параметар производа
| Технички лист | |
| Модел бр. | КТ{0}} |
| Име | Чистач цеви размењивача топлоте |
| Волтажа | 220-240V/110V |
| Снага | 375W |
| Брзина четке | 0-1400о/мин, подесиво без степена |
| Флексибилна осовина | 6/8/10/12мм * 7,6м (може се прилагодити) |
| Тежина | 27.5КГ |
| Величина | 400*225*405мм |
| Пакет | Извези стандардни пакет |
| Применљиви пречник цеви | 6.35-25.4 мм |
| Стандардна листа паковања | Главна јединица: 1 ком Флексибилна осовина: 7,6 м * 2 ком Четкица: 10 ком Водоводна цев: 20м*1ком Ножни прекидач: 1 ком |
| Предности | 1.Двоструке контролне линије са једном резервном линијом 2. Дизајн точкова за преносиви 3. Вода улази директно на шахт да би се главна јединица заштитила од воде 4.Позитивна и негативна ротација 5. Четкање млазом воде 6.Ножни прекидач |



Предности
Професионална опрема - без оштећења цеви.Једноставан за руковање - потребна је минимална обука.
Реверсинг аваилабле
Челична конструкција - дуг животни век.
Брзо повежите и одвојите флексибилну осовину - није потребан алат.
Заменљиви алат за чишћење - свестран.
Наш сервис
1. Гаранција: једна година гаранције
2. Резервни делови: Нудимо резервне делове током целе године по цени коштања за наше бивше клијенте.
3. Руковање и одржавање: Понудићемо вам детаљно упутство за употребу и видео записе
4. Онлине услуга: Ваше питање ће бити одговорено у року од 24 сата.
Popularne oznake: чистач цеви измењивача топлоте, Кина, фабрика, цена, јефтино, лифа, роточетка, Теиннова, гоодваи
Можда ти се такође свиђа
Pošalji upit



