Производи
Високо ефикасан чистач цеви
1. Цитат: УСД 1100-1200 по нуит.
2. Ротација унапред и уназад.
3.0-1400рпм подесива брзина четке.
4. Вода је улаз на шахту.
5. Педала пнеуматски прекидач.
6. Применљиви опсег цеви φ6.35-25.4мм.
7. Нанесите на цеви кондензатора, испаривача, расхладних уређаја, измењивача топлоте и тако даље.
Funkcija
Предности производа
1. КТ-202 Високо ефикасан чистач цеви је погодан за разне бакарне цеви.
2. Тело од нерђајућег челика 304, никада не рђа.
3. Двоструке контролне линије. Заједничка линија и линија приправности.
4. Одвојива флексибилна осовина, након употребе осовина би се извадила и чувала дуго времена.
5. Вода се улази директно у шахт. Избегните проблем цурења воде унутар главне јединице и продужите животни век главне јединице.
6. И главни и контролни орман имају вентилатор за хлађење.
7. Висококвалитетна додатна опрема. Бушилица од легираног челика и флексибилна осовина могу решити блокиране цеви.
8. Ножни прекидач је згодан и брз.
Стандардна листа паковања
| Главна јединица | 1 ком |
| Фелкибле схафт | 7,6м*2ком (6/8/10/12мм за опцију) |
| Четка | 10ком (различите величине за опцију) |
| Водовод | 20м*1ком |
| Ножни прекидач | 1 ком |
| Кабл за напајање | 1 ком |
| Квачило | 2пцс |
Приказ случаја

Апликација

ФАК
1. Ко си ти?
Налазимо се у Анхуију, Кина, основани 2009. Ми смо произвођач специјализован за пројектовање, производњу и продају машина за чишћење ваздушних канала, машина за чишћење кухињских издувних гасова, чистача цеви за ХВАЦ, чистача цеви за индустријски бојлер и прибора.
2. Како можете гарантовати квалитет?
Увек пред{0}}узорак пре масовне производње; Увек коначна инспекција пре отпреме.
3. Зашто бисте куповали од нас, а не од других добављача?
Већ више од 12 година негујемо област чишћења канала и цеви. Фокусирајте се на истраживање и развој технологије и опреме за чишћење канала и опреме у овој области већ дуги низ година. Производи и услуге се стално ажурирају како би задовољили потребе купаца.
4. Колико времена је потребно за испоруку?
О: Шаљемо га у року од једне недеље за мале поруџбине. Према логистици, обично га можете добити 7-14 дана.
| Број модела и назив | КТ-202 Високо ефикасан чистач цеви |
Волтажа | 220В-240В/110В; 50Хз/60Хз |
| Снага | 550W |
| Тежина | 27,5 кг |
| Димензија | 400*225*405мм |
| Применљив опсег цеви | φ6.35-25.4мм |
Popularne oznake: високоефикасни чистач цеви, Кина, фабрика, цена, јефтино, лифа, роточетка, Теиннова, гоодваи
Можда ти се такође свиђа
Pošalji upit



